Najlepsze książki psychologiczne


Jak w gąszczu książek i poradników psychologicznych wybrać te ciekawe? Jak odróżnić lekturę popartą naukową wiedzą od napisanej przez hochsztaplera? Jak wybrać te, które nie zniechęcą trudnym językiem i hermetycznym słownictwem? Teraz już nie musisz zadawać sobie tych pytań. Stworzyłam e-book, w którym na ponad 40 stronach polecam merytoryczne, interesujące książki psychologiczne. Poparte wiedzą naukową i badaniami. Ale napisane nienaukowym językiem. Z całą masą ciekawostek i odniesieniami teorii do praktyki. E-book udostępniam - jak wszystko na tym blogu - za darmo.Psychologia jest fascynująca. Odpowiada na szalenie wiele pytań dotyczących człowieka: dlaczego? (myśli to co myśli), jak? (działa w konkretnych sytuacjach) kiedy? (czuje się w dany sposób). I na wiele innych. Psychologia emocji, motywacji, osobowości, rozwoju człowieka, społeczna, poznawcza, pozytywna… Można wymieniać długo. Jeśli szukasz przyjemnej (ale wartościowej) lektury na wakacje, chcesz dowiedzieć się czegoś interesującego o sobie albo planujesz wieczór z książką, która wpłynie na Twój rozwój osobisty, wybierz jedną z pozycji z e-booka. Wybór jest oczywiście subiektywny, natomiast tak starałam się dobrać pozycje, by były odpowiednie zarówno dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z psychologią jak i dla studenta psychologii czy psychologa. 


Zapraszam! :)


Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book "Najlepsze książki psychologiczne"


To ponad 40 stron polecanych książek z zakresu psychologii ogólnej, społecznej, pozytywnej, motywacji, emocji i wielu innych.


* pole wymagane
Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.
Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach na blogu psycho-tropy.pl. W każdej chwili możesz się wypisać.

Share this:

KOMENTARZE

0 komentarze: