Psychologia na ekranie, czyli w to mi graj

Co się dzieje z tym bohaterem? Dlaczego ona tak się zachowała? Czemu oni nie mogą dojść do porozumienia? Co jej dolega? Uwielbiam doszukiwać się psychologicznych rozwiązań w zachowaniach, emocjach bohaterów książek, filmów, seriali... Zresztą doskonale o tym wiecie, bo czasem się nimi z Wami dzielę na tym blogu.


A gdyby tak zaprosić do takiej dyskusji innych? Równie zainteresowanych? Taki pomysł chodził mi po głowie od pewnego czasu a już w przyszłym tygodniu słowo stanie się ciałem. Rusza "Psychologia na ekranie" czyli spotkanie z filmem psychologicznym.

Filmowe spotkania z psychologią będą odbywać się w Sopocie - w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Na pierwszy ogień idzie jeden z moich ulubionych dzieł - Czarny Łabędź. Już we wtorek (02.12.2014), o godzinie 18:30 będzie okazja obejrzeć ten film na dużym ekranie. A co ważniejsze - po nim zapowiada się ciekawa dyskusja, pod przewodnictwem mgr Anny Hebenstreit-Maruszewskiej, znakomitego wykładowcy, psychologa, seksuologa.

Co istotne, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować:
https://czarny-labedz.konfeo.com/

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.

Polecam i do zobaczenia we wtorek ;)

Share this:

KOMENTARZE

4 komentarze:

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anna Matuszak pisze...

Dzięki :) i zapraszam we wtorek ;)

Relatywnie Obiektywna pisze...

Może poprawiłabyś czcionkę w swoich artykułach? :) Piekło perfekcjonisty - kiedy czyta się tekst i wszystkie polskie znaki mają inną czcionkę :D

Dopiero teraz odkryłam Twój blog - jest świetny. Pomysł na spotkania - genialny. Szkoda że nie jestem z Sopotu, ale może z czasem zrobi się z tego większa impreza, może nawet organizowana w większych miastach? ;)

Anna Matuszak pisze...

dzięki za miłe słowa i co do bloga, i co do "Psychologii na ekranie":)

Jeśli chodzi o czcionkę, to u mnie wyświetla się poprawnie. Czy możesz napisać w jakiej przeglądarce pojawiają się "kwiatki"?