BlogDay, czyli blogi polecane przeze mnie


Dziś jest ten dzień w sieci/ blogosferze, w którym poleca się czytelnikom czytane przez siebie blogi. Ja sama może do najaktywniejszych blogerek nie należę (choć mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni!), ale za blogerkę uważam się jak najbardziej. Dziś polecę Wam blogi, na które zaglądam bardzo regularnie i czytam właściwie wszystkie teksty. Psychologiczne, ale też takie, które są po prostu ciekawe i przydatne.

neurobigos.wordpress.com - blog o neurobiologii i - a jakże - psychologii. Mam wrażenie, że autor, ma cholernie mocno zbliżone podejście do mnóstwa psychologicznych i okołopsychologicznych zagadnień. Ciekawie, bez nadęcia, w oparciu o wiedzę psychologiczną i z dużą dawką popkultury.

jakoszczedzacpieniadze.pl - oszczędzanie niesie ze sobą mieszane uczucia - nieprzyjemne, gdy myślimy o tym, że trzeba jakąś kwotę odłożyć i przyjemne, gdy myślimy o tych milionach, które już niedługo będą na koncie ;) A Michał na swoim blogu pisze zdecydowanie częściej o finansach niż psychologii oszczędzania, ale porusza też i te tematy. A ja - laik w kwestiach finansowych - zdobywam przydatne informacje w sposób ciekawy, przystępny i... zachęcający do oszczędzania:)

jeszczejedenblog.pl - Artur zajmuje się głównie social mediami, marketingiem i blogosferą. Ale co kilka tekstów patrzy na te zagadnienia okiem... psychologicznym. I oczywiście te teksty podobają mi się najbardziej;)

A Wy? Możecie coś dodać od siebie?


Share this:

KOMENTARZE

0 komentarze: