Tydzień zdrowia psychicznego w obiektywie i... liczbach


Wybaczcie obsuwę. Sporo się ostatnio dzieje. Październik zbliża się do końca a ja nie zdążyłam jeszcze podsumować Tygodnia Zdrowia Psychicznego – co niniejszym (w końcu!) czynię – kilka liczb i fotek, poniżej.


Przypomnę, że Tydzień Zdrowia Psychicznego odbył się między 7 a 13 października i był luźnym nawiązaniem do Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który obchodzimy 10. Października. Psycho-tropy zostały patronem medialnym imprezy:)
To była druga edycja „Tygodnia…”, zorganizowana przez Koło Naukowe Empiria (działające przy sopockim wydziale Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie zresztą impreza się odbyła). Edycja większa, bogatsza w program i dodatkowe atrakcje.
7 dni, 14 wykładów i paneli dyskusyjnych, setka uczestników na każdym z popularniejszych wystąpień (choć, przyznać trzeba, były też wykłady niekoniecznie cieszące się zainteresowaniem). Dużo było o problemach psychicznych i o tym, co może do nich doprowadzić. Było m.in. o pracoholizmie czy współuzależnieniu, ale też… miłości:) Jeśli miałabym powiedzieć, że czegoś mi zabrakło, to przede wszystkim aktywności publiczności, która chyba jednak bardziej była nastawiona na odbiór bierny, niż udział aktywny. A szkoda:)
Również poziom wystąpień był bardzo różny – jednak w przeważającej części był wysoki lub bardzo wysoki.
Poniżej kilka fotek.
Do zobaczenia na „Tygodniu..” za rok!


Share this:

KOMENTARZE

0 komentarze: